Katus on maja kõige tähtsam osa ning seda ei peaks vahetama rohkem kui kord elu jooksul. Meie anname garantii, et vana katuse eemaldamine ning uue katuse paigaldamine võtab võimalikult vähe energiat ning aega. Aitame valida just Teile sobiva materjali, mõõta katuse ning loome terviklahenduse uuest katusest.

 

Sindelkatuse OÜ on 100% kohalikul kapitalil loodud ettevõte, mis alustas enda tegevust 2001 aastal bituumensindel katusekatte paigaldajana. Omades kogemusi alates aastast 1999 julgeme väita, et oleme oma ala eksperdid ning garanteerime enda töö kvaliteedi. Alates 2012.a. on Sindelkatuse OÜ Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu liige.

Aastal 2006 alustasime USA bituumensindel materjali ja lisatarvikute maaletoomisega, mis tõi Eesti turule uue toote. Kuna meie ettevõtte jaoks on alati olnud esimesel kohal kvaliteet siis vastavad Owens Corning tooted just sellele kriteeriumile, pakkudes materjalile kuni eluaegset garantiid. Täpsemalt Owens Corning sindlitest saab lugeda siit . Owens Corning ametlikule kodulehele saab siit.

Selleks, et kodukujundus oleks terviklik lisasime 2011.a. enda tootevalikusse ka Owens Corning Parmur dekoratiivkivid, mille valikus on tooteid nii sise- kui ka välistingimustesse.

Alates 2014.a. oleme ametlikud WIRPLAST ventilatsiooni läbiviikude ametlikud maaletoojad, pakkudes nii hinna kui ka kvaliteediga tugevat konkurentsi turul.

 

EKFML-logo